Kim jesteśmy

reka-150x150-1
Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?

Początki firmy sięgają już 1997 roku, kiedy to zespół informatyków-pasjonatów postanowił połączyć swoją wiedzę i doświadczenie pod jednym szyldem. Tak powstał nowoczesny salon komputerowy, który istnieje do dziś, ciesząc się uznaniem w oczach kolejnych zadowolonych klientów. Firma zajmuje się sprzedażą komputerów stacjonarnych i notebooków, części i akcesoriów, wszelkiego rodzaju naprawami, tworzeniem sieci komputerowych i szeregiem innych usług z zakresu informatyki. Dzięki korzystnym kontaktom handlowym i świetnej znajomości branży możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Przede wszystkim jednak priorytetem firmy jawi się pełne zadowolenie każdego klienta. Sprzęt komputerowy dobierany jest pod kątem indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych nabywcy, a wszelkie naprawy i prace realizowane są w sposób szybki i rzetelny.

Osobną dziedziną działalności firmy jest pozycjonowanie stron internetowych. W tym zakresie firma należy do ścisłej czołówki nie tylko w Łodzi. Wieloletnie doświadczenie oraz regularne śledzenie nowinek ze świata SEO przesądziło o wysokiej skuteczności na tym specyficznym rynku. Dowodem tego są wysokie pozycje w wyszukiwarkach setek witryn należących do klientów firmy. Chodzi zarówno o strony niewielkich, regionalnych przedsiębiorstw, jak i duże portale. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny i opiera się na jasno ustalonych zasadach. Podobnie jak w przypadku usuwania awarii, tak i tutaj opłaty pobierane są dopiero po osiągnięciu celu, a więc ustalonej wcześniej pozycji w wyszukiwarkach. Inaczej mówiąc: płatność następuje wyłącznie za widoczne efekty, a nie za mgliste obietnice, jak nierzadko wygląda to u konkurencji.

Powyższe informacje dają pewien obraz wszechstronnego doświadczenia oraz marki godnej zaufania. Nie jesteśmy więc amatorami ani osobami anonimowymi. Bez fałszywej skromności możemy nazwać się zawodowcami dążącymi do ciągłego rozwoju. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o nowoczesne usługi hostingowe. Zamierzamy wykorzystać w tej dziedzinie całe nasze dotychczasowe doświadczenie i energię. Przede wszystkim pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługi, a jednocześnie móc pochwalić się niskimi cenami. Przygotowaliśmy kilka pakietów hostingu wyróżniającego się wysoką niezawodnością. Podstawową sprawą jawią się profesjonalne, zlokalizowane na terenie Warszawy serwery cechujące się dużą mocą, przepustowością i świetnym transferem. Zwracamy uwagę, że jakość serwera jest niezwykle istotną kwestią dla każdej firmy posiadającej stronę internetową, a w szczególności zajmującej się handlem internetowym. Solidny serwer to szybko wczytujące się strony i brak przerw w działaniu, co bezpośrednio przedkłada się na zachowania internautów.

Firma oferuje nie tylko profesjonalne serwery, ale wszystkie usługi związane z założeniem i utrzymaniem witryny internetowej. Przede wszystkim jednak klient samodzielnie wybiera zakres usług, jaki jest mu potrzebny. W każdej chwili można na przykład zrezygnować z hostingu nie tracąc praw do zarejestrowanej u nas domeny. Nie znajdą tu Państwo żadnych haczyków ani ukrytych opłat – cennik jest jasny i nie ulegnie nagłym zmianom. Można więc zamówić zarówno usługi kompleksowe, w tym tworzenie stron, rejestrację domeny i zakup hostingu, jak również sam hosting albo usługę pozycjonowania. Nie narzucamy żadnych sztywnych rozwiązań, ale zawsze chętnie doradzamy uwzględniając Państwa potrzeby. Firma zachęca jednocześnie do bezpłatnego wypróbowania swojej oferty hostingowej.

Ze swojej strony gwarantujemy dołożenie wszelkich starań, by wszystkie usługi charakteryzowały się najwyższą jakością – tak jak robiliśmy to do tej pory. Jesteśmy przekonani, że prezentowana oferta przypadnie Państwu do gustu i że to nasze serwery staną się domem dla Państwa witryn.