POZYCJONOWANIE STRON

"Pozycjonowanie Łódź” to skuteczna promocja twojej strony w globalnej wyszukiwarce internetowej. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (Google, Onet, WP) jest to zbiór czynności mający na celu skuteczne promowanie naszej witryny ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Przykładowo, jeżeli posiadamy warsztat samochodowy i chcemy, by nasza strona pojawiła się na pierwszym a nie na dwusetnym miejscu po wpisaniu w Google hasła “warsztat samochodowy” czy “naprawa tłumika”, musimy ją wcześniej wypozycjonować.

Dlaczego warto?

Dzięki temu nasza witryna stanie się odwiedzana i zauważalna w Internecie, co de facto zwiększy drastycznie jej oglądalność a nam dostarczy nowych klientów. Pozycjonowanie jest dużo bardziej wydajne niż zakup banerów reklamowych czy roznoszenie ulotek.

W każdym momencie z wyszukiwarek korzystają miliony użytkowników, a ilość osób odnajdujących stronę dzięki wyszukiwarce internetowej przekracza 60%. 

Inni szukają tak samo jak ty

Bardzo często docieramy do interesujących nas witryn tylko dzięki wpisaniu w wyszukiwarce szukanego hasła. Strony, które pojawiają się jako pierwsze, są właśnie stronami wypozycjonowanymi.

Jest wiele czynników składających się na miejsce naszej strony po wpisaniu frazy (np. “warsztat samochodowy”). Pierwszy to ilość konkurencji, której też dotyczy ta fraza. Im więcej stron, tym nasza pozycja jest niższa. Drugim jest ilość linków (odnośników), które kierują do naszej strony z innych witryn. 

Trzecim czynnikiem jest kod naszej strony i zawarta w niej treść. Zdajemy sobie sprawę, że użytkownik internetu szukający pomocy w przypadku zepsutego samochodu i wpisaniu frazy w wyszukiwarce “warsztat samochodowy łódź” przejrzy tylko kilka pierwszych stron z pośród kilku tysięcy, które mu się wyświetlą.

Wystrzelimy Twoją pozycję

 • Audyt

  Audyt

  Pierwszym krokiem do właściwego pozycjonowania jest sprawdzenie widoczności i oglądalności.

 • Umowa

  Umowa

  Wyliczamy przewidywane koszty i zawieramy z klientem umowę na jasnych zasadach.

 • Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie

  Przeprowadzamy wszystkie czynności niezbędne do zwiększenia widoczności twojej strony w internecie.

 • Prezentacja wyników i opłata

  Prezentacja wyników i opłata

  Na tym etapie możesz sprawdzić wyniki naszej pracy. Chcemy, żeby klient wiedział za co płaci, dlatego dopiero wtedy pobieramy opłatę za świadczone usługi.

0
Klientów
0
Projektów
0
Nagród
0
Spotkań

Firma powstała ponad 15 lat temu. Jako jedna z pierwszych w tej branży w Łodzi zdobywała doświadczenie w szeroko pojętej obsłudze stron internetowych.