BANASEK POZYCJONOWANIE

Nasza firma Pozycjonowanie Łódź istnieje na rynku już ponad 15 lat i od tamtej pory zapewnia kompleksową obsługę w zakresie pozycjonowania, hostingu i tworzenia stron internetowych. Możemy się poszczycić mnóstwem udanych współprac, także z dużymi firmami i mediami. Jesteśmy zawsze na bieżąco z nowymi technikami pozycjonowania i poświęcamy temu, co robimy maksimum czasu i uwagi. 

Możesz nam zaufać

Dlaczego? Ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.  Nieskromnie dodamy, że mamy na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień, które dodatkowo motywują nas do wytężonej pracy. Potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, jeśli chodzi o stronę internetową? Skontaktuj się z nami, gwarantujemy, że nie pożałujesz!

Co nas wyróźnia?

Jesteśmy jedną z najstarszą firmą tej branży w Polsce i najstarszą w Łodzi. Dwudziestoletnie doświadczenie w marketingu internetowym.

PŁATNOŚĆ ZA WYNIK

Pierwszej opłaty dokonujecie Państwo dopiero w momencie uzyskania wyników czyli wyświetlania witryny na pierwszej stronie wyników Google.

KONKURENCYJNE CENY

Staramy się by pozycjonowanie było nie tylko dla bogatych. Nasze konkurencyjne ceny i dopasowanie oferty pozwala skorzystać każdemu z naszych usług.

AUDYT STRONY

Przed rozpoczęciem pracy związanej z promocją strony dokonujemy bezpłatnego audytu. W ten sposób zadbamy o pozytywny odbieranie witryny przez wyszukiwarkę Google.

Firma powstała ponad 15 lat temu. Jako jedna z pierwszych w tej branży w Łodzi zdobywała doświadczenie w szeroko pojętej obsłudze stron internetowych.