STRONY INTERNETOWE

Jedną z naszych specjalności jest projektowanie stron internetowych. Posiadanie witryny www to tania inwestycja w porównaniu do potencjalnych korzyści związanych z obecnością w Internecie. Tworzymy głównie strony dla firm i instytucji, ale nie tylko. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i bogate doświadczenie, co jest kluczowe w tej branży. Pierwszym elementem składającym się na profesjonalną stronę internetową jest to co widać na pierwszy rzut oka, czyli estetyczny układ graficzny. Kolorystyka i grafiki muszą być dobrane odpowiednio do określonej tematyki. Przykładowo w przypadku witryny gabinetu stomatologicznego odpada żółć, a strona przedszkola będzie kolorowa i pełna przyjaznych obrazków.

Kolejna kwestia, na którą zwracają uwagę internauci, to funkcjonalność. Poruszanie się po serwisie musi być intuicyjnie proste. Należy zachować odpowiednie proporcje, aby strona nie została „zawalona” przez zbędne dodatki. Następny element udanej witryny internetowej jest niezwykle istotny, choć laik nie widzi go gołym okiem. To kod źródłowy strony, który powinien być zgodny z najnowszymi standardami. Niestety sieć cały czas jest pełna stron, w których strukturze znajduje się mnóstwo zbędnych elementów i rażących błędów. Odpowiedni kod oznacza nie tylko większą przejrzystość i mniejsze zużycie transferu, ale jest też kluczowy dla optymalizacji strony. Jako specjaliści w dziedzinie pozycjonowania tworzymy strony internetowe świetnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. To szereg zabiegów, dzięki którym Państwa witryna będzie lepiej oceniana przez roboty Google. W rozsądnych cenach tworzymy właśnie takie strony internetowe, a aby były już w pełni doskonałe muszą je Państwo jeszcze wypełnić wartościową treścią.

Firma powstała ponad 15 lat temu. Jako jedna z pierwszych w tej branży w Łodzi zdobywała doświadczenie w szeroko pojętej obsłudze stron internetowych.